Kurš ir labākais rakešu sporta veidu spēlētājs? To var noskaidrot RAKETLONA sacensībās - galda tenisa, badmintona, skvoša un tenisa daudzcīņā. Lieliska iespēja izmēģināt spēkus dubultspēļu turnīrā, kur viens no komandas/pāra spēlētājiem jau spēlē visus rakešu sporta veidus (pāri tiks noteikti izlozejot).
Izmēģini - varbūt tieši Tu esi īstais&universālais Rakešu Karalis vai Princese!!!
Aicinām Jūs piedalīties Raketlona Dubultspēļu sacensībās Pro-Am "Double Shark Energy", kas notiks 2017. gada 22.aprīlī TK ENRI, Stirnu ielā 34a, Rīgā.

Laiks:
2017.gada 22.aprīlis, sacensību sākums plkst. 16:00, reģistrācija no 15:30.

Vieta:
TK ENRI, Stirnu iela 34a, Rīga, tel. +37167802208, www.enri.lv

Sacensību noteikumi:
Dubultspēļu turnīrs tiek izspēlēts kopējā ieskaitē (viena grupa), saskaņā ar Raketlona noteikumiem:
-- komandu/spēlētāju pāru sastāvs tiek izlozēts - reitingā augstāk esošie sportisti + zemāk esošie vai bez reitinga/spēles pieredzes.
-- galda tenisa, badmintona un tenisa seti tiek spēlēti parastā kārtībā (2 spēlētāji pret 2 spēlētājiem),skvoša setā līdz 11 punktiem spēlē katras komandas spēlētājs A, bet setu līdz 21 punktam turpina spēlētājs B.
-- noteikums jauktajiem pāriem - skvoša seta pirmo daļu ir jāspēlē sievietei - NAV spēkā.
-- izņēmuma kārtā var pieteikt savu komandu/spēlētāju pāri, pie nosacījuma, ja abi spēlētāju kopējais reitings nav augstāks par turnīra vidējo (apstiprina galvenais tiesnesis).

Pieteikumi:
Pieteikumus līdz 2017. gada 20.aprīlim sūtiet uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Dalības maksa:
EUR 15, junioriem U18 - EUR 10.

Sacensību organizators nepieciešamības gadījumā nodrošina ar visu 4 sporta veidu raketēm (bez maksas), dalības maksā iekļautas bumbiņas, badmintonam plastmasas volāni.

Sacensības organizē:
Latvijas Raketlona Federācija
Sacensību galvenais tiesnesis - Zigmārs Puikevics

Balvas:
Kausi, medaļas un balvas no sacensību atbalstītājiem.
Informācija par turnīru

www.racketlon.lvwww.facebook.com/latvijasraketlons Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

tel.nr+371 26139220

 
Atbalstītāji